حریم خصوصی

خاتم تابلو خلیج فارس تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد. این سند، به تشریح سیاست های خاتم تابلو خلیج فارس در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد می ‌پردازد.
اطلاعات شخصی شما در هنگام فرایند های خرید و یا استفاده از هر یک از محصولات یا خدمات خاتم تابلو خلیج فارس جمع آوری و پردازش می‌شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن و … می باشد.

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی شما:

با استفاده از اطلاعات شخصی شما واحد پشتیبانی قادر به پاسخگوی سوالات شما در طول مدت استفاده از محصولات و یا حل مسائل احتمالی در انجام فرایند خرید می باشد.
گاهی از این اطلاعات برای برقراری ارتباط با شما جهت اطلاع رسانی، تخفیف‌های ویژه و یا معرفی محصولات جدید استفاده می شود.
همچنین در صورت تمایل شما و عضویت در خبرنامه، از پست الکترونیک شما جهت ارسال این دست اطلاعات استفاده می شود.
کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در سرورهای امن میزبان این دامنه محفوظ خواهد بود.
خاتم تابلو خلیج فارس دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارد، به کلیه اطلاعات دسترسی خواهد داشت.
این مجموعه خود را موظف می‌داند تا اطلاعات شخصی‌ شما را محفوظ نگاه داشته و بدون مجوز قضایی، این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهد.
در صورت داشتن هرگونه سوال، پیشنهاد و یا نظر در مورد تدابیر حفظ حریم خصوصی و یا روال جمع آوری اطلاعات توسط ما درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

top