راهنمای ثبت درخواست انشعاب برق تهران

درخواست انشعاب برق تهران

با استفاده از میز خدمت الکترونیک شرکت توزیع نیروی برق تهران مراجعات حضوری به اداره برق به حداقل خود رسیده است. از جمله خدمات ارائه شده در میز خدمت الکترونیک ثبت تقاضای انشعاب برق می باشد. در این مقاله با هم به بررسی روند درخواست انشعاب برق تهران می پردازیم. اگر شما نیز درخواست نصب کنتور برق در تهران دارید با ما همراه باشید.

درخواست انشعاب برق به طور کلی به دو دسته اصلی تقسیم بندی می گردد؛ که عبارت است از :

  1. تقاضای انشعاب با تخریب و نوسازی (درخواست کنتور برق با تخریب و نوسازی)
  2. تقاضای انشعاب بدون تخریب و نوسازی (درخواست کنتور برق بدون تخریب و نوسازی)

ثبت درخواست انشعاب برق در سایت اداره برق تهران

جهت ثبت درخواست فرد متقاضی می بایست با مراجعه به سایت اداره برق تهران و در قسمت درخواست انشعاب برق اقدام به ثبت تقاضا کند. دقت کنید که برای ثبت تقاضای انشعاب برق به تصویر کارت ملی ، تصویر سند تک برگ یا دفترچه ای ملک و تصویر جواز ساخت صادره از شهرداری نیاز دارید. در پایان مراحل ثبت نام یک کد پیگیری به شما ارائه می شود و کلیه مراحل پیشرفت پرونده از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

تکمیل مراحل ثبت نام

در مرحله بعد کارشناسان اداره برق ضمن بررسی اصالت مدارک جهت تهیه گزارش فنی به محل ساختمان مراجعه خواهند کرد. فراموش نکنید که بدهی انشعاب برق موجود را تسویه نمایید. پس از طی شدن مراحل بالا قرارداد الکترونیکی تامین برق به رویت و تایید متقاضی خواهد رسید. سپس شما بایستی نسبت به پرداخت فیش صادر شده و تسویه مبلغ قرارداد اقدام نمایید.

خرید و نصب تابلو کنتور برق

در پایان نیز با مراجعه به یکی از شرکت های سازنده تابلوی لوازم اندازه گیری مورد تایید اداره برق، تابلو مورد نظر را تهیه و نصب کنید. حالا کارشناسان اداره برق برای نصب کنتور و راه اندازی انشعاب جدید اقدام خواهند کرد.

شما میتوانید برای سفارش تابلو کنتور برق دارای تایید اداره برق تهران به فروشگاه خاتم تابلو خلیج فارس مراجعه کنید. کلیه تابلوهای عرضه شده در این فروشگاه دارای تاییدیه از اداره برق تهران بزرگ می باشند. ضمنا قطعات مصرفی در تابلوها نیز دارای ضمانت شرکتی می باشند.

درصورت بروز هرگونه مشکل در مراحل ثبت نام و یا داشتن سوالات می توانید با سامانه ۱۵۲۱ نیز تماس حاصل نمایید.

برچسب

1 نظر

  • فرهاد کریم نیا /

    تخریب کردم کنتور را اداره برق برده. نو سازی کردم میخام کنتور را بیارند مجددا وصل کنند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ,

top