قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات خاتم تابلو خلیج فارس

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی خاتم تابلو خلیج فارس به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت خاتم تابلو خلیج فارس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خاتم تابلو خلیج فارس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خاتم تابلو خلیج فارس از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خاتم تابلو خلیج فارس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خاتم تابلو خلیج فارس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خاتم تابلو خلیج فارس اقدام کند.

همچنین از آنجا که خاتم تابلو خلیج فارس یک وب‌سایت فروش آنلاین محصولات است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشنده است.
– فاکتور کالاهایی که توسط فروشنده در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
– خدمات پس ‌از‌ فروش خاتم تابلو خلیج فارس تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروشنده را می‌پذیرد که لیبل نصب شده روی محصول جدا نشده باشد و محصول آسیب دچار آسیب فیزیکی نشده باشد.
– در صورت درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا وجه وجه پرداخت شده پس از کسر هزینه حمل و بعد از طی شدن مراحل بانکی به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خاتم تابلو خلیج فارس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به خاتم تابلو خلیج فارس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که خاتم تابلو خلیج فارس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۱۰۶۰۰۰۰۰۱ تنها شماره‌‌ای است که خاتم تابلو خلیج فارس از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خاتم تابلو خلیج فارس را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان خاتم تابلو خلیج فارس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام خاتم تابلو خلیج فارس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@khatamtablo.ir اطلاع دهید.

top